ArabicEnglishFrenchHebrewRussian

פריצת מנעולים

דודו כ. ושלמי לוזון , מנעולנים ופורצי מנעולים המובילים בתחום, מציעים שירותי פריצת מנעולים זמינים 24 שעות ביממה.

 

שירות פריצת מנעולים

במרבית הפעמים בהם נזדקק לשירותי פריצת מנעולים יהיה זה מקרה חירום: הילד ננעל לבדו בבית לאחר שהמפתח נשבר בצילינדר, ננעלתם מחוץ לרכב בדיוק כשאתם ממהרים לפגישה חשובה, חזרתם לביתכם בשעת לילה מאוחרת וגיליתם שצרור המפתחות אבד לכם וכדומה. במקרי חירום שכאלו לא תמיד יש לנו זמן להשוות, לבדוק ולבחור את פורץ המנעולים הטוב, המהיר והאמין ביותר.

במאמר הבא ריכזנו עבורכם את שלושת העקרונות החשובים ביותר בבחירת פורץ מנעולים, כדי שבפעם הבאה שבה תזדקקו לשירותי פריצת מנעולים לא תבזבזו זמן יקר ותבצעו בחירה מושכלת ונכונה.

 

1. יושר ואמינות

כאשר אתם מזמינים פורץ מנעולים על מנת שיפרוץ את מנעול רכבכם, דירתכם, הכספת שלכם וכו', אתם למעשה מעניקים לו גישה חופשית לרכוש היקר לכם מכל. אך האם אתם יכולים להיות בטוחים שאותו פורץ מנעולים לא ינצל לרעה את האמון המוחלט שאתם נותנים בו כדי לגנוב, לשדוד, לחבל או לבצע עבירה אחרת?

הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להיות בטוחים ביושרו המקצועי ובמידת אמינותו של איש המקצוע שהזמנתם היא באמצעות דרישה לראות תעודת מנעולן. פורץ מנעולים שמחזיק בתעודת מנעולן הוא פורץ שעבר הכשרה מקצועית ומסודרת במסגרת קורס מנעולן, שתנאי הקבלה המחייב עבורו הוא היעדר רישום פלילי והצגת תעודת יושר ממשטרת ישראל. תעודה זו, יחד עם אישור ממשטרת ישראל שמחזיק ברשותו המנעולן, הן ערובות טובות למדי לכך שלפניכם פורץ מנעולים מקצועי, ישר ואמין, שלא ינצל לרעה את האמון שאתם נותנים בו.

 

2. מהירות וזמינות

כאמור, במרבית המקרים בהם תזדקקו לשירותי פריצת מנעולים יהיה זה מקרה חירום שבו כל דקה חשובה. לעיתים, דקה אחת יכולה לעשות את ההבדל שבין חיים למוות (כמו למשל כאשר תינוק או ילד קטן ננעל ברכב ביום חמסין). לכן עליכם לוודא שאתם מזמינים פורץ מנעולים אשר יוכל להגיע אליכם במהירות המרבית.

כדי להיות בטוחים שפורץ המנעולים יוכל להגיע אליכם במהירות האפשרית, העדיפו תמיד לקרוא לפורץ מנעולים הפועל בתחום גיאוגרפי מוגדר ומצומצם יחסית, הנמצא בסביבת מגוריכם. פורץ מנעולים שפועל באזורים גיאוגרפים נרחבים יכול להתעכב בהגעתו אליכם, שכן ייתכן והוא מגיע מעיר מרוחקת. כמו כן, העדיפו פורץ מנעולים שזמין לקריאה 24 שעות ביממה, גם בשבתות ובחגים, שכן אף פעם לא ניתן לדעת מתי תנעלו מחוץ לרכב או הבית.

 

3. מקצוענות ודייקנות

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיתקל בפורץ מנעולים שלא מצליח לפרוץ את מנעול ביתו / רכבו, גם אם הוא איש מקצוע ישר, אמין ומהיר. פרט לבזבוז הזמן היקר שלכם, מנעולן לא מקצועי שכזה גם עלול לגרום לנזק מיותר לסביבת העבודה שלו (למשקופים, לדלת, לקירות, לרכב וכו') – מה שיעלה לכם ביוקר.

לכן, העדיפו פורץ מנעולים בעל ניסיון עשיר ורב שנים, אשר התנסה בפריצת מנעולים שונים ומגוונים. רק כך תוכלו להבטיח את מקצועיותו ואת יעילות ומהירות עבודתו. גם תעודת מנעולן היא ערובה טובה למקצועיותו של פורץ המנעולים, שכן היא מבטיחה לכם שמדובר באיש מקצוע שעבר הכשרה תיאורטית ומעשית בפריצת מגוון רחב של מנעולים, והוא מכיר סוגים שונים של דלתות, מנעולים ומנגנוני נעילה.

עם חברת מוצרי נעילה ומיגון אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו שירותי פריצת מנעולים מקצועיים, מדויקים ומהירים, על ידי פורץ מנעולים אמין ומקצועי, הזמין לשירותכם 24 שעות ביממה.

 

פריצת מנעולים – השיטות השונות

כאשר פורץ מומחה נקרא לבצע פריצת מנעולים מקצועית, סביר מאוד להניח כי הוא יעשה שימוש באחת או יותר מבין מספר שיטות פריצה מקובלות:

 

פריצת מנעולים של דלת טרוקה

ישנן דלתות אשר יש בצידן החיצוני ידית סטטית שאינה ניתנת לסיבוב. במידה שמצידו האחר של דלת כזו תקוע מפתח בתוך הצילינדר – לא ניתן לפתוח את הדלת מכיוון שלשונית המנעול נמצאת בתוך המשקוף.

במקרה כזה ניתן לפתוח את הדלת תוך באמצעות החדרת פלסטיק דקיק בין משקוף הדלת לבין לשונית המנעול. שיטה זו של פריצת דלתות טרוקות גורמת נזק מינימאלי מאוד לדלת והיא העדיפה מבין השיטות הקיימות. במקרים נדירים יותר יש צורך בפריצה מאולצת, המתבצעת באמצעות שבירת הידית החיצונית של הדלת. כאמור, בשיטה זו נוקטים בדרך כלל רק אם בטוחים ששיטת הפריצה המקובלת יותר אינה מועילה.

 

פריצת מנעולים שניזוקו

מקרה אפשרי נוסף שבו יכול מנעולן להיתקל בשגרת עבודתו, הוא שמישהו חיבל במנעול מסיבה כלשהי (סכסוך שכנים, סכסוך בין זוגות נשואים או גרושים וכד'). חבלות נפוצות הן, למשל, הכנסת דבק מהיר לתוך הצילינדר, ש"תוקעת" את המנעול ולא מאפשרת לו להסתובב. במקרה שכזה אותו פורץ מנעולים שיגיע למקום ייאלץ לקדוח ולכרסם את המנעול עד תומו על ובסופו של תהליך – להחליף את המנעול.

© 2018 daniel-lock.co.il All rights reserved